صفحه اصلی حضور در کتاب
دسته بندی شرکتها درباره ما
مدیران دریایی تماس باما
سایتهای مرتبط English
تبلیغات    
 
( دانلود firefox - دانلود flash player )
 
25 October 2014  ::۱۳۹۳ شنبه ۳ آبان   


خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا

مدیر عامل : سیدداود حسین زاده نودهیمشخصات ارتباطی :

تلفن1 :84209
تلفن2 : 88309018
فکس :88845067

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
آدرس : تهران - خیابان قائم مقام فراهانی - نبش کوچه شبنم - پلاک 101
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
آدرس ایمیل :cs.office@hdsac.net
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
آدرس سایت :http://www.swsac.net/Site/Services/Farsi/AgencyFa.

زمینه فعالیت بطور کامل :

خدمات
. خدمات نمایندگی ها

حفاظت  از حقوق و حمایت از منافع مالکان کشتیهای تجاری در چارچوب قراردادها و در راستای استانداردهای بین المللی و ارائه خدمات بعنوان نماینده تام الاختیار ،نماینده مالکان و یا نماینده اجاره کننده کشتی مبتنی بر درخواستهای واصله از طرفهای ذینفع در راس فعالیتهای شرکت کشتیرانی هوپاد دریا ایران قرار دارد.
  این شرکت در سایه خدمات نمایندگی در زمینه های :ملازمت از کارکنان دریایی-تدارک آذوقه مورد نیاز کشتیها -تامین سوخت و آب مورد نیاز واحدهای شناور-خنکاری و باراندازی و بارشماری کالا-نظارت بر عملیات تخلیه و بارگیری محمولات-بازرسی از کالا و ممیزی از کشتی-مساعدتهای فنی و تعمیراتی به شناورها به همراه تعداد متنابهی خدمات دریایی دیگر به متقاضیان محترم ارائه خدمات می نماید.

خدمات بازرگانی
  شرکت کشتیرانی هوپاد دریا بطور سالیانه بر عملیات بیش از 1000 فروند کشتی ورودی به بنادر ایران در چارچوب سفرهای منظم و موردی نظارت می نماید.شعب عملیاتی این شرکت در بنادر عباس، امام خمینی، چابهار، خرمشهرو عسلویه، بوشهر فعالیت دارندو در سایه ارتباطات تنگاتنگ و منظم تجاری با مقامات بندری و مسئولین گمرک محل،بازرسان موسسات طبقه بندی دریایی وممیزان مستقل بی طرف ،باراندازان و بارشماران از روابط حسنه با کلیه طرفهای ذیربط بهره مند است .

سایر اطلاعات :

  شرکت کشتیرانی هوپاد دریا بعنوان شرکت خدمات نمایندگی در زمینه ارائه خدمات نمایندگی کشتی ها ، خدمات بندری ، تخلیه و بارگیری ، عملیات کانتینری در بنادر جنوبی به مالکان کشتی ها و صاحبان کالا ،خدمات مورد نیاز کشتیرانی تجاری را ارائه میدهد . این شرکت با اتخاذ استراتژی تکمیل زنجیره ارزش گروه و بهره گیری از روش برون سپاری، به فعال سازی امکانات موجود و بالقوه در مناطق جنوبی کشور و مبادی تردد کالا گامهای مؤثری برداشته و خدمات به مشتریان  را به نحو چشمگیری توسعه داده است.

توسعه و بهبود عملکرد:

  ارائه خدمات فورواردینگ و صادرات کانتینری در تهران و کلان شهرهای کشور، با کنترل هزینه های خدماتی و حذف بروکراسی اداری در ترغیب صادرکنندگان به استفاده از این خدمات0·  تخلیه سالیانه بالغ بر 5/11 میلیون تن محمولات وارداتی و بارگیری سالیانه بالغ بر 5/5 میلیون تن محمولات صادراتی.·  انجام امور خدمات و عملیات بندری سالیانه بالغ بر 1000 سفر کشتیهای ورودی به بنادر داخلی. ·  افزایش ظرفیت تعمیرات کانتینر در بندرعباس و بندر امام خمینی (ره) تا 20000 دستگاه در سال ·  توسعه و تنوع خدمات کانتینری و ایجاد اشتغال بالغ بر 500 نفر با عملکرد بیش از 500000 TEU  (واحد کانتینر) در سال.         

                 

نقشه :

تهران - خیابان قائم مقام فراهانی - نبش کوچه شبنم - پلاک 101