کشتیرانی هوپاد دریا

مدیر عامل : کاپیتان نوروز طیبی صدر آبادی

تعداد بازید : 44401

مشخصات ارتباطی :

تلفن1 :02184208
تلفن2 :
فکس :02188845067

آدرس : تهران - خیابان قائم مقام فراهانی - نبش کوچه شبنم - پلاک 101

آدرس ایمیل :cs.office@hdsac.net

آدرس سایت : http://www.hdsac.net
زمینه فعالیت بطور کامل :1-    خدمات نمایندگی در کلیه بنادر جنوبی کشور  
2-    خدمات بازرگانی و عملیاتی در تهران و شعب    

3-    عملیات کانتینری در کلیه بنادر جنوبی کشور  

4-    تامین آب و سوخت مورد نیاز کشتی ها            

5-    خدمات پرسنلی و درمانی به کارکنان دریایی  


دارای گواهینامه های ISO 9001,ISO 14001, OHSAS 18001

 


شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا با بهره گیری بیش از 400 کارشناس و مدیر مجرب در حفاظت از حقوق و منافع مالکان کشتی و تکریم مشتریان و ارباب رجوع در منطقه برترین می باشد. این شرکت در چهار چوب قراردادهای نمایندگی با رعایت استانداردهای بین المللی مبادرت به ارائه خدمات در قالب نمایندگی محلی (Full Agency Service  ) حافظ منافع مالکان کشتی ( OPA) و نماینده اجاره کنندگان کشتی (Charterer's  Agent) فعالیت می نماید.

این شرکت با بهره گیری از شبکه گسترده شعب نمایندگی در کلیه بنادر جنوبی کشور علاوه بر ارائه خدمات نمایندگی به شرکتهای حمل کانتینری، حمل فله، کشتیرانی والفجر و دیگر شرکتهای گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و اخذ نمايندگی خطوط کشتيرانی داخلی و خارجی بويژه در بنادر ايران و ارائه خدمات به کشتيها ، عقد قرارداد حمل کالا با شرکتها ، سازمانها ، موسسات دولتی و غير دولتی برای صادرات و واردات ، حمل  و نقل هر گونه کالای مجاز در داخل و خارج کشور ، ترانزيت کالا ، شرکت در مناقصه و مزایده ها ، صادرات خدمات کشتيرانی به مشتریان در ارائه خدمات پرسنلی به کارکنان دریایی کشتیها ، تدارکات فنی و تهیه آذوقه مورد نیاز کشتیها ، تامین آب و سوخت مورد نیاز کشتیها ،نظارت بر عملیات تخلیه ، بارگیری و بارشماری کالا ، هماهنگی با شرکتهای تعمیراتی و موسسات و ارگانهای ذیربط جهت بازرسی از کشتی و کالا ، تسویه و ترخیص کالا در بنادر ، هماهنگی با گمرک و سازمان بنادر، عملیات صادرات کانتینری و دیگر عملیات مرتبط با موضوع فعالیت شرکت نیز پیشتاز می باشد.

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا بطور متوسط سالیانه بر عملیات بیش از 1000 فروند کشتی ورودی و خروجی به بنادر ایران در قالب سفرهای منظم و موردی نظارت می نماید . شعب عملیاتی این شرکت در بنادر عباس ، امام خمینی (ره) ، بوشهر ، خرمشهر ، عسلویه ، چابهار و مشهد مقدس فعالیت دارند. در راستای مشتری مداری و در جهت پیشبرد فعالیتهای مجموعه : شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا در خصوص نحوه ارائه خدمات به مشتریان محترم ، در کلیه سطوح شرکت متناسب با نیاز مشتریان بوده و این شرکت به نمایندگی از خطوط کشتیرانی اقدام به ارائه خدمات کانتینری در بخش واردات ، صادرات ، ترانزیت و ارائه خدمات عملیات بازرگانی می نماید.

این شرکت دارنده گواهینامه های:

 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008

سیستم مدیریت حفاظت محیط زیست ISO 14001:2014

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایOHSAS 18001:2007

می باشد.

این شرکت با دارا بودن توانمندیهای فوق با نگاهی روشن به آینده در جهت کسب رضایت مشتریان گام برداشته و  جلب رضایت مشتریان برای این شرکت هائز اهمیت می باشد.

مدیریت :
مدیریت شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا  از هر گونه پیشنهاد و انتقاد استقبال کرده و مشتریان محترم می توانند نقطه نظرات خود را در رابطه با کیفیت خدمات ارائه شده از طریق وب سایت و همچنین تماس با واحد مدیریت با شماره تماس  و یا پست الکترونیک ذیل مطرح نمایند.

تلفن : 84208-021

پست الکترونیک :

مدیریت: md.office@hdsac.net
روابط عمومی : publicrelation@hdsac.net

وب سایت: www.hdsac.net  

دفتر مرکزی تهران :

واحد بازرگانی دفتر مرکزی تهران در دو بخش امور صادرات و امور خدمات مشتریان  و واردات ، خدمات مورد نیاز مشتریان را به شرح ذیل ارائه می نماید.

امور صادرات :
این واحد ارائه دهنده خدمات صادرات کانتینری از بنادر جنوبی کشور به مقاصد شمال چین ، جنوب چین ، آسیای جنوب شرقی ، کره جنوبی ، شبه قاره هند ، پاکستان و بنادر حوزه خلیج فارس می باشد.

واحد امور صادرات پیش نویس بارنامه را تهیه و به مشتریان جهت تایید نهایی ارائه می نماید. طی این فرایند کلیه خدمات اسنادی مورد نیاز مشتریان، پیش و پس از بارگیری کانتینرهای صادراتی در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می گردد.

در راستای تسهیل ارائه خدمات به مشتریان صادر کننده و افزایش رضایت آنها در فرآیندهای اداری صادرات، این واحد با بهره گیری از سیستمی یکپارچه در میان تمامی شعب ایران و کشورهای مقصد، مشتری را همراهی نموده و از بوکینگ کانتینر تا زمان صدور ترخیصیه در بندر مقصد پاسخگوی یکایک درخواستهای مشتریان خود میباشد.

امور خدمات مشتریان و واردات:

شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا در بخش های گوناگون با اتخاذ روشهای حرفه ای به ارائه نیازهای مشتریان گام برداشته و این امر در ابتدا مورد رضایت مشتریان و در نهایت موجبات بازدهی مجموعه کشتیرانی را به همراه داشته است .

ازاین رو توسط کارشناسان مجرب  با ارائه خدمات به مشتریان در زمینه های اخذ تعهدات واگذاری کانتینرهای وارداتی و صادراتی ، صدور ترخیصیه و ارائه قبض انبار محمولات وارداتی و ارائه قبض انبارهای ترانزیتی اقدام نموده و موجبات هرگونه خدمات و مشاوره های مورد نیاز مشتریان در عرصه حمل ونقل را فراهم آورده است .

همچنین امور خدمات مشتریان با به کارگیری از سیستم پرسش و پاسخ و نظر سنجی نسبت به شناسایی نیاز مشتریان خود اقدام نموده و موجبات فراهم آوردن نیازهای مشتریان را مهیا مینماید.

شعبه بندر عباس :
بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران است. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق اسکله های  شهید رجایی و باهنرصورت می‌گیرد. شعبه بندر عباس با در اختیار داشتن 213 نفر پرسنل کارشناس و مجرب و با توجه به حجم بالای عملیات بازرگانی در استان هرمزگان پیشرو در زمینه ارائه خدمات دریایی می باشد ، خدمات قابل ارائه  در این شعبه شامل ثبت ورودشناور،برنامه ریزی واجرای پهلودهی کشتیها،تخلیه محمولات وارداتی وبارگیری محمولات صادراتی و خروج کشتی ها ،پشتیبانی بازرگانی شامل تنظیم اسناد صادراتی و وارداتی لازم  در سیستم های بندری و گمرک،صدور ترخیصیه، قبض انبار و ترخیصیه الکترونیکی در سامانه پنجره  تجارت فرامرزی ، پیشرو در تعامل با ارگانهای ذیربط اعم از بندر و گمرک در زمینه بستر سازی خدمات اسنادی با رویکرد تکریم ارباب رجوع و صرف حداقل زمان جهت خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد ، تامین خدمات پشتیبانی فنی از ناوگان دریایی ، تامین کارگاه های محلی و تعمیرات مورد نیاز ،تامین نیروی انسانی لازم برای کشتی های وارده و یا در حال گذر از تنگه هرمز ،پذیرایی و استقرار نیروی انسانی جهت الحاق به کشتی ها در خوابگاه ملوانان و میهمانسرای افسران ،تهیه ملزومات جهت پیاده شدن پرسنل کشتی ها ،معاینات پزشکی پرسنل دریایی و انجام بازرسی های بهداشتی از کشتیها و صدور مدارک لازمه وفق مقررات بین المللی.

آدرس: بلوار امام خمینی ، سورو ، نبش سه راه جهانگردی ، ساختمان کشتیرانی

تلفن : 12-33425110-076  و   13-33425011-076  و     33425037-076

فاکس: 33425064- 076 

پست الکترونیک : office.mgr@bnd.hdsac.net

شعبه بندر  امام خمینی (ره):
بندر امام خمینی در منتهی الیه شمال غربی خلیج فارس و انتهای آبراه با کانال  طبیعی خور موسی و در 100کیلومتر  مرکز استان خوزستان  قراردارد و از نظر تقسیمات کشوری بخشی از شهرستان بندر ماهشهرمی باشد.بندر امام خمینی با  11 کیلومتر مساحت و داشتن 34 پست  اسکله فعال  ، از بزرگترین  بنادر جنوبی ایران  محسوب  میشود  و سالانه بالغ بر سی وهفت میلیون تن کالا را پذیرش می‌کند ، همجواری با  منطقه اقتصادی پتروشیمی  و نزدیکی آن با 80 درصد مراکز تجاری ، صنعتی ، و همسایگی با مناطق آزاد تجاری اروند ، آبادان و خرمشهر  ودیگر صنایع مادر  ونیز با توجه به موقعیت  استراتژیکی ، اقتصادی و جغرافیایی  ونزدیکی آن  به کشور های آسیای میانه ، قفقاز ، ترکیه  عراق ، و کشورهای حــوزه خلیج همیشه فــــارس از ویژگی های ممتاز  این بندر بوده و ازین رو مهمترین پایانه تجارتی دریایی کشور به شمار می آید.شعبه بندر امام  خمینی ، با توجه به عملکرد عملیاتی وخدماتی گذشته و کنونی  ، دارا بودن امکانات بالقوه  و با برخورداری از  77 نفر نیروی باتجربه و کارآزموده در زمینه عملیات بازرگانی ، کانتینری ، ارائه خدمات  به کادر دریایی ، ارائه خدمات Cargo Agent ,OPA, Port Full Agent انجام خدمات بندری به کشتیها از قبیل ورود ،خروج –پاس تهیه و ارائه اسناد امورات گمرکی ،انجام هماهنگی به منظور تامین ملزومات و ....نظارت بر عملیات  تخلیه و بارگیری ،تخلیه و بارگیری محمولات شناورهای با ترم Liner out/in،صدور ترخیصیه و تحویل قبوض انبار،ارائه مشاوره به ذینفعان اعم از صاحبان کالا ، نمایندگان ، مالکان محترم شناورها  و ...،ارائه تجهیزات (گراب) و خدمات فنی و تعمیراتی مربوطه،ارائه خدمات سوخت رسانی به شناورها، تهیه ویزای خارجی برای پرسنل خارجی کشتیها  ، درج مهر

ورود و خروج پرسنل ایرانی کشتیها، اخذ مجوز تردد پرسنل خارجی ، خدمات درمانی ، تهیه بلیط ، ایاب و ذهاب کادر دریا فعالیت می نماید.

آدرس: بندر امام خمینی ، مجتمع بندری امام خمینی ، ساختمان کشتیرانی

تلفن : 2224011- 0615

فاکس : 2224012- 0615

پست الکترونیک : bkm.office@ hdsac.net

شعبه بوشهر :
استان بوشهر یکی از استانهای همجوار خلیج همیشه فارس میباشد. این استان بیش از 700 کیلومتر مرز دریایی دارد. مهمترین بندر این استان بندربوشهر نام دارد که از نظر عملیات کانتینری رتبه دوم کشور را دارا می باشد . یعنی بیشترین عملیات کانتینری کشور بعد از بندر عباس به بوشهر تعلق دارد. جزیره خارک مهمترین و بزرگترین قطب صادرات نفت خام کشور در این استان و در نزدیکی بندر بوشهر واقع شده است. شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا به عنوان مهمترین و بزرگترین شرکت نمایندگی در منطقه مطرح می باشد. که با ارائه پکیج کامل خدمات نمایندگی در خدمت تجار ، بازرگانان و شرکتهاست و آمادگی سرویس دهی به تمامی شرکتهای کشتیرانی داخلی و خارجی بر طبق ظوابط را دارد .

این شعبه با در اختیار داشتن 37 نفر پرسنل  متخصص در زمینه عملیات بازرگانی در  بندربوشهرکه بندری شبه‌جزیره‌ای در بخش مرکزی شهرستان بوشهر است، واقع شده از جمله خدمات قابل ارائه در این شعبه :انجام بسته کامل خدمات مورد نیاز بندری به شناورهای تحت نمایندگی ورودی بوشهر و یا جزیره خارک (خدمات ورود و خروج ، پاس کشتی ، بازرسی مقامات بندری و گذرنامه ای و غیره)،انجام هماهنگی و تهیه سوخت سبک ، آب و آذوغه ،انجام کلیه هماهنگیهای تخلیه ، بارگیری و بارشماری محموله شناورها ، انجام هماهنگیهای بازرسی کلاس ، بازدید درافت ، بیمه ای ، تعمیرات و غیره ،انجام هماهنگیهای فنی و کارگاه تعمیراتی در صورت نیاز ،انجام هماهنگیهای مربوط به تمدید گواهینامه های شناوران در صورت امکان ، ارائه کلیه خدمات پرسنل دریایی (الحاق ، پیاده ، بلیط ، اخذ اتواسیون کارکنان خارجی از  اداره اتباع خارجی، ایاب و ذهاب و خدمات بیمارستانی و رفاهی در صورت درخواست)،گزارش و پیگیری خسارات به شناورها و یا محموله انها ، تهیه ملزومات فنی و اداری به درخواست صاحب شناورها ، تحویل مرسوله های دریافتی پستی وارسال به شناورها ، ارائه خدمات ترخیصیه ، قبض انبار و خروج کانتینرهای وارداتی می باشد.

آدرس: صلح آباد جنوبی ، جنب ترمینال کشتیرانی ، ساختمان کشتیرانی

تلفن : 6-3333174- 077

فاکس : 33330248- 077

پست الکترونیک : bsh.office@ hdsac.net

شعبه خرمشهر :
بندر خرمشهر به‌جهت واقع‌شدن در مجاورت خلیج فارس و کشور عراق، از اهمیت استراتژیک اقتصادی، تجاری و سیاسی ویژه‌ای برخوردار است. این شهر در انتهایی‌ترین نقطه استان خوزستان قرار گرفته و اسکله‌های آن در کرانه‌های رودخانة اروندرود جای گرفته‌است. امروزه بندر خرمشهر بعنوان بزرگترین بندر کانتینری در مناطق آزاد کشور با بهره برداری از امکانات و تسهیلات بندری موجود( ترمینال کانتینری ، گنتری کرین ، موبایل کرین ، گاتوالد ، ریچ استاکر ، تاپ لیفت و ...) ، قابلیت پذیرش شناورهای فیدری ، کانتینری و همچنین شناورهای فلزی ، دوبه ، بارج و لنج باری تا حداکثر ظرفیت 4000 تن را دارا می باشد که پس از اتمام پروژه افزایش ظرفیت اسکله ، امکان پهلودهی و عملیات تخلیه و بارگیری شناورهای فیدری با بهره برداری از فضای تعداد 6 اسکله فعال فیدری و بیش از  10 اسکلة بزرگ جهت پهلودهی سایر شناورها روزانه توان تخلیة ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تن بار را دارد. در حال حاضر حداکثر آبخور مجاز ورودی کشتی‌هایی که در آن پهلو می‌گیرند، به 5/4  متر می‌رسد که بر اساس برنامه های آتی سازمان بنادر و دریانوردی پس از انجام لایروبی رودخانه اروند به آبخور 6 متر قابل ارتقا می باشد . همچنین شعبه بندر خرمشهر با توجه به استقرار بزرگترین پایانه مسافری دریایی کشور (پایانه بین المللی خلیج فارس) در این بندرقادر است خدمات  پذیرش و ارائه خدمات فنی ، تدارکاتی و بازرگانی به شناورهای  مسافری کاتاماران را ارائه داده و خدمات مطلوب به مسافرین کشتی ها  در مسیر خرمشهر به کویت و بالعکس و همچنین مسافرین / زوار محترم عتبات عالیات در مسیر خرمشهر به  بندر بصره و بالعکس را در قالب سرویس های منظم هفتگی بر اساس برنامه سفر شرکت های کشتیرانی را نیز ارائه نماید. همچنین این شعبه قادر است فعالیتهای بازرگانی (عملیات تخلیه و بارگیری ، خدمات مشتریان، صادرات و مرجوعی، بازاریابی و ... ) ، فنی ، خدمات مسافری ، تامین سوخت ، آبرسانی و تدارکات کشتی ، خدمات کارکنان دریایی ، بازرسی ، غواصی و ... را به کلیه شناورها ارائه نماید.

آدرس: خرمشهر ، انتهای بلوار ساحلی ، جنب پایانه مسافری دریایی بین المللی خلیج فارس  ، ساختمان کشتیرانی .

تلفن :  53520730  و 53527701- 061

فاکس : 53525764- 061

پست الکترونیک : kho.com@ hdsac.net

شعبه عسلویه:
این شعبه درشهر عسلویه که از توابع استان بوشهردر جنوب ایران و در کرانه خلیج فارس است واقع شده و  در امر  خدمات رسانی به کشتی های کانتینر بر  ، فله بر ، جنرال کارگو  و نفتکش در بنادر پارس ، پتروشیمی ، ساروج و طاهری فعالیت دارد و به طور 24 ساعته و 7 روز هفته پاسخگو نیاز مالکان کشتی می باشد و  همچنین انجام امورات مشتریان در زمینه های  صادرات، واردات و ترانشیپی و ترانزیت کالاها و تهیه اسناد آنها  ، انجام  فعالیتهای بازاریابی جهت حمل کالا های صادراتی و وارداتی  و ارتباط تنگاتگ با مشتریان منطقه ودادن مشاوره های لازم  به آنها  ، ارائه خدمات  ترخیصیه ، قبض انبار کانتینرهای وارداتی ، انجام هماهنگی های جهت بازرسی کلاس ، درافت و تعمیرات تحویل آب به شناورها ،ارائه خدمات پرسنل دریایی  شامل الحاق کارکنان ورودی و اعزام کارکنان خروجی  و انجام تشریفات امور اتباء خارجه و اخذ روادید تهیه هتل ، بلیط داخلی و خارجی و خدمات بیمارستانی ،تحویل مرسوله های پستی شناورها و ارسال مرسولات آنان ،اطلاع رسانی صاحب کالا از وضعیت ورود کالا به بندر می باشد.

آدرس: عسلویه ، میدان لنج ، کوچه شهید بهشتی ،ساختمان کشتیرانی

تلفن : 4-7264701- 0773

فاکس : 7263358- 0773

پست الکترونیک : bah.com@ hdsac.net  

شعبه چابهار: 
چابهار تنها بندراقیانوسی  ايران می‌باشد که در کرانه دریای عمان و اقیانوس هندقرار دارد. اسكله هاي آن در مجاورت منطقه آزاد تجاري و صنعتي چابهار قابلیت پهلوگیری کشتی‌های اقیانوس‌پیما را دارد .بندر چابهار به دلیل موقعیت راهبردی، که نزدیک‌ترین راه دسترسی کشورهای محصور در خشکی آسیای میانه(افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستانو قزاقستان)به آبهای آزاد است از اهمیت فراوانی برخوردار است و سازندگی و سرمایه‌گذاری فراوانی در آن صورت می‌گیرد ؛ از جمله ساخت اسکله و افزایش ظرفيت بارگیری کشتی‌های اقیانوس‌پیما و ساخت راه ‌آهن به سوی آسیای میانه . این بندر یکی از مهمترین  راه‌های دسترسي به كشورهاي عضو CIS مي باشد . با توجه به اهمیت و موقعیت مکانی این بندر ،شعبه  چابهار به ارائه خدماتی از قبیل ذیل می پردازد:

ارائه کلیه خدمات مورد نیاز بندری من جمله خدمات ورود و خروج ، انجام تشریفات پاس ورود و خروج کشتی ها ، بازرسی مقامات بندری و گذرنامه ای ، تامین سوخت سبک ، آب و آذوغه ، عملیات تخلیه و بارگیری و بارشماری کشتی، تهیه مانیفست های خروجی ، صدور ترخیصیه ، دریافت پروانه ورود موقت برای کانتینر ها ، ارائه ترخیصیه الکترونیک گمرک ، هماهنگی های بازرسی کلاس انجام هماهنگی جهت تعمیرات و غیره ، ارائه کلیه خدمات پرسنل دریایی (الحاق ، پیاده ، بلیط ، اخذ اتوماسیون کارکنان خارجی از  اداره اتباع خارجی، ایاب و ذهاب و خدمات بیمارستانی و رفاهی در صورت درخواست) ، تهیه ملزومات فنی و اداری با درخواست صاحب شناورها ، تحویل مرسوله های دریافتی پستی و ارسال به شناورها ، فعالیتهای بازاریابی کالا جهت حمل و نقل دریایی و برقراری ارتباط مابین صاحبان کالا با خطوط کشتیرانی.

آدرس: منطقه آزاد چابهار ، مجتمع تجاری صالحیار ، طبقه دوم ، واحد 311

تلفن : 35313747- 054

فاکس : 35313748- 054

پست الکترونیک : zbr.office@ hdsac.net

شعبه مشهد :
دفتر مشهد در شهریور ماه 1393 فعالیت خود را در شهر مقدس مشهد وهمجوار با حضرت علی بن موسی الرضا با هدف رفاه حال هم استانی های گرامی در جهت ارائه خدمات مورد نیاز آنها آغاز به کار نمود. شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاددریا به نمایندگی از گروه کشتیرانی ج.ا.ا به عنوان ناوگان ملی و به منظور ارتقاء و فعالسازی صنعت حمل و نقل چندوجهی در استان خراسان به ارائه خدمات به کلیه صادرکنندگان و واردکنندگان در مشهدالرضا به شرح ذیل اقدام می نماید.

انجام امور واردات و امور صادرات،واگذاری و تحویل کانتینر، صدور ترخیصه،عملیات تخلیه و بارگیری،تشریفات گمرکی، کلیه امور مربوط به خدمات بندری کشتیرانی و دپوی کانتینری ،حمل محمولات از طریق دریا،ریل،و جاده از کلیه بنادر آسیایی به کشورهای آسیای میانه-افغانستان و بالعکس  و در اختیار قرار دادن کانتینر بصورت اجاره جهت امور انبارداری از جمله خدماتی است در این شعبه ارائه می گردد. شایان ذکر است این شعبه  با داشتن دپوی کانتیری در انبارهای عمومی مطهری و حمل و بارگیری کانتینر در کنار خط راه آهن گمرک جمهوری اسلامی و به عنوان نمایندگی کشتیرانی خزر و حمل و نقل ترکیبی کشتیرانی ج.ا.ا در خصوص ارائه خدمات لازم به مشتریان و جذب کالاهای وارداتی و صادراتی از /به منطقه آسیای میانه وCIS  نیز فعال می باشد.

آدرس: چهار راه فرامرز عباسی ، پاساژ دهقان ، طبقه 3 واحد 5

تلفن : 36039891- 051

فاکس : 36039894- 051

پست الکترونیک : mashhad.bm@ hdsac.net   


Hoopad Darya shipping agency as leading shipping agency Company in the region has got more than 400 high qualified experts and managers. The goal of this team is based on protection of its valuable clients, interests and rights of ship owners with strict compliance of international standards, in term of full agency services or owners protecting agent (OPA) and charterers.

The company benefits from its wide number of branch offices, located in southern main sea ports in Islamic Republic of Iran. This company renders shipping agency services both to all IRISL group shipping lines and all foreign flag vessels.

In provision of other services such as contracts of carriage of goods by other companies, organizations, governmental and non-governmental institutions for export and import, transportation of any legal goods in board and out board, transit of goods, participation in tenders and auctions, export services to the customers, to provide fleet personnel services, to provide technical and provision supplies to ships, supply of fresh water and bankers to the vessels. Supervision of discharge and load operations and Tally of the goods, to coordinate with workshops companies, classification societies and relevant organizations to inspect ships or goods. Settlement and goods clearances at ports, in coordination with the Customs and Ports authorities, container exports operations and so on, which can be considered as leading and incomparable shipping agency in the region.

Hoopad Darya shipping agency company in average supervises to operation of more than 1,000 vessels (tramp liner) arriving to or departing from Iranian ports. The operational branch offices of this shipping agency are located in ports of Bandar Abbas, BIK, Bushehr, Khorramshahr, Assaluyeh, Chabahar and city of holly Mashhad.

In order to provide customer's satisfaction all the activities which are being performed in this shipping company aimed to be proportionally with exact requirements of respectful clients of the company. This company on behalf of group shipping lines established to provide rendering container services in fields of import, export, transit and commercial operation services.

The company complies with high international standards, certified of:
Quality Management System ISO 9001: 2008
Environment Management System ISO 14001: 2014
Occupational Health and Safety Management System OHSAS 18001: 2007

This company with possession of above mentioned abilities, with a brilliant future continuously moves forward and always considers the best satisfaction of it's customers.
  

Manager:
Management of Hoopad Darya shipping agency services welcome any suggestions and criticism and customers can point their opinions about the quality of services provided through the website and also makes a direct contact with company management through below contacting details:

Phone:021-84208

E-MAIL: MANAGEMENT: md.office@hdsac.net

Public Relation: publicrelation@hdsac.net , Web site: www.hdsac.net

Tehran Head Office:
Commercial department in Tehran branch office has got two divisions which are:

 A) Export

 B) Import & Customer services division

Their main function, based on customers' requirements is as follows:

Export:
This division provides container export services from southern ports of Iran to the destination ports in northern China, southern China, South East Asia, South Korea, India, Pakistan and ports in the region of Persian Gulf.

Prepares and surrender bill of lading to the customers. During this process also performs all documentations required for customers before and after load on board of export containers at the shortest possible time.

In order to improve satisfaction of exporter clients of this company, this division has developed an integrated administration system , linked among all branch offices in Iran and countries of destination , this system assists customers for their entire requirements, commencing from booking and release documents of containers in destination ports, this process is available for all customers of the company.

 

Import and Customer Services:
Hoopad Darya shipping agency services acts in various sectors by adopting a professional approach to provide requirements of customers; this is the initial stage of customer's satisfaction which in return would improve the output of group shipping lines as well. Therefore by providing services by highly expert expertise in fields of taking guarantee letters for import and export containers, to provide release document, warehouse receipt of imported goods and delivery of transit warehouse receipt. It's also responsible for giving any advice and consultation to the customers about services process.It also responsible for receiving any question and feedback about services from the customers to meet their requirements and respond to their valuable feedbacks.

Bandar Abbas Branch:
Bandar Abbas is now the largest port of Iran. A very high percentage of transit of goods is taking palace through the Port of shahid Rajai and shahid Bahonar. Bandar Abbas branch office with possession of 186 highly skilled experts ,due to the high volume of trading operations in the province is a leading agent in the field of marine services, the services which can be provided in this branch office consist of : vessel's arrival registration, planning and implementation of vessels berthing , discharge of imported goods and loading of exported goods and performing ships departure formalities, commercial support, arrangement of  export and import documents in port and customs systems, issuance release document, and issuance of release receipt warehouse, electronic receipt in system of Tejarat Faramarzi, as leading agency coordinates with relevant authorities such as Port and Customs in the field of  documentation services, based on respectful customer satisfaction , in the shortest possible time. To provide technical support services to the fleet of group shipping lines, providing local workshops, making arrangements to perform the required repairs, to provide fleet personnel affairs as require for the ships arriving or passing through Strait of Hormuz, reception and entertainment of ships personnel for the purpose of joining to the ship's crew dormitory and officers guest house, to provide facilities necessary for crew

Sign on/off and medical examinations, to perform ships hygienic inspections and issuance of certificates as being mandatory by international regulations.

Address: Keshtirani bulding , beside to  jahangardi three way road ,soro , Emam khomeini blvd,Iran/bandarabbas.

Tel: 076-33425110-12

Fax: 076-33425064

E-MAILS: office.mgr@bnd.hdsac.net

 

Bandar Imam Khomeini:
Imam Khomeini port in the far northwestern end of the Persian Gulf and at the end of waterways with natural channel of Khur Musa is located in 100 kilometers away from the center of province of the Khuzestan and in view of country divisional it is part of Bandar Mahshahr city, Bandar imam Khomeini with area of 11 km and having 34 active berths , is one of  the largest southern ports of Iran, this port annually receives 37 million tons of goods, is very close to petrochemical economic area, beside being close to 80% trading, industrial centers and neighborhood to the Arvand Free Trade Zone, as well as nearby to  Abadan , Khorramshahr and other main industries and countries in the region of Persian gulf, therefore it can be considered the most important sea trade zone of the country. The branch office of the Imam Khomeini port act as follows:

According to the past and current operations the branch office  has got 77 skilled expertise in field of commercial operations, container operation , rendering crewing services , rendering agency services(OPA) and Port Full Agent ,rendering port services to the ships including entry, exit –pass, registration and submission of customs fair documents, providing and coordination in order to supply facilities and supervision to the discharge and load operations of ships ,load operations of the ships in term of Liner out / in , issuance and delivery of warehouse release bills, provide advices to all concerned including to the consignee ,their representatives , owners of the ships and etc., to provide equipment like Grap , technical services , repairs, supply of bunkers to the ships, provide  visas for expatriate ships personnel, to arrange stamp of entrance and exit of Iranian ships personnel passport, to obtain shore passes for expatriate ships personnel, to provide medical services, arrange tickets, arrange transportations for  the ships personnel .

Address:  Keshtirani Building ,Imam Khomeini port complex ,Imam Khomeini port

Tel: 0615-2224011

Fax: 0615-2224012

E-MAILS:  bkm.office@ hdsac.net


Bushehr Branch:
Bushehr is one the neighboring provinces of Persian Gulf. This province has more than 700 km of coast line along the Persian Gulf. In view of container operation, Bandar bushehr after bandar Abbas is the most important port.

 In this province Kharg Island located near to the port of Bushehr which is the most important and largest oil export terminal of the country. Hoopad Darya shipping Agency Company is the leading shipping agency in the area provides a complete package of agency services to traders and companies in order to render all services as required by local and foreign shipping companies.

This branch office with 37 expertise, who are expert in commercial operation, the services which are being rendered by this branch office at Bushehr port and Khark Island are as follows:

Vessel arrival departure formalities, registration of vessels, security and immigration formalities, supply of bunker, fresh water and provision, to provide and coordinate all operation related to discharge, load and tally of ships, to provide coordination for class inspections, draft survey, claims ,to coordinate and provide technical , repairs and  workshop as if require, to coordinate formalities for revalidation of ships certificates ,to render all type of fleet personnel services such as sign on/off, ticket, taking  visa for expatriate ships  personnel ,transportation and medical services and welfare on request, preparation  and follow up matters related to damages of ships or Cargo , to provide technical and administrative requirements to the ships owners , received of postal parcels and delivery to the vessels, to provide Cargo release services, to provide warehouse receipt and imported container release documents to the customers.

Address: Keshtirani Building, near to the shipping terminal, south  Solh Abad

Tel: 077-3333174-6

Fax: 077-33330248

E-MAILS:  bsh.office@ hdsac.net

 

Khorramshahr Branch:
Khorramshahr port is another port located at the margin of Persian Gulf and neighborhood of Iraq, therefore this port can be considered very important in view of strategic economic, political and commercial aspects. The city is located at the end point of the province and its wharfs are located at the Shore of Arvand River. Nowadays Khorramshahr port is to be consider the largest container port in the free zone ,with the operation of the port facilities (container terminal, gantry crane, Mobile Crane, Gatvald, Reach Stacker, top lift, etc.), with capability of berthing feeder container vessels, barges ,wooden small Cargo vessels up to 4000 MT. DWT. The port increase capacity project is under progress which after completion of this project the number of berths of feeder container vessels would increase to 6 as well as increase of 10 berths for other vessels, improving daily discharge capacity rate between 4000 up 6000 M/T. in present maximum available draft for berthing of the vessels is up to 4.5 meters, but in future after dredging of the river by port authorities ,it would increase to 6 meters. Another facility which is available in khoramshahr port is the largest passenger sea terminal, providing admission, technical ,supply and commercial  services to the passenger of catamaran ships, this passenger terminal is able to provide satisfactory services to the passengers of said vessels ,sailing between khoramshahr to Kuwait and vice versa, another service being provided to the passengers whom travel to holy sites in Iraq ,sailing from khorramshahr port to Basra and vice versa in regular weekly services based on passenger shipping line schedule .

This branch office is also capable of providing commercial services (loading and discharge operations, customer services, export and transship, marketing, etc.), as well as providing technical requirements ,passenger services, supply of bunker, fresh water ,provision, fleet personnel services, survey and  inspections, diving facilities, etc. which all can be provided to all ships being called to khoramshahr port.

Address:  Keshtirani Building, beside to Persian Gulf International Marine Passenger Terminal, The seaside boulevard, khorramshahr

Tel: 061-53527701,061-53520730

Fax: 061-53525764

E-MAILS:  kho.com@ hdsac.net

 

Assaluyeh Branch:
This branch office along the coast line of Persian Gulf is located in the city of Assaluyeh ,in Bushehr province which provides shipping agency services to all customers, round the clock and 7 days in a week, to container, bulk, general Cargo and oil tanker vessels in ports of:

 Pars, petrochemical, Sarouj and Taheri, to meet all requirements of customers .This branch office provides various service fields such as: export, import, transit and transship of Cargo and all related documentation .Performing marketing activities, in order to transport export and import of goods while maintaining a very close cooperation with local customers and provide them all necessary advice. Providing release services, warehouse receipt documents for imported container, coordination for inspection by class, draft survey, repair services, supply of fresh water to the vessels, rendering fleet  personnel services, consist of sign on/off, entrance and exit formalities , taking visa and performing formalities for expatriate ships personnel, booking hotel, domestic and foreign ticket and hospital services, received of postal parcels and delivery to the vessels ,to inform Cargo receivers for their Cargo arrival.

Address: Keshtirani Building, Shahid Beheshti Alley, Lenj square , Assalouyeh

Tel:0773-7264701-4

Fax: 0773-7263358

E-MAILS: bah.com@ hdsac.net

 

Chabahar:
is the only oceanic port of Iran which located at coast line of ​​Oman Sea and Indian Ocean. The ports wharfs are located in the vicinity of free trade zone of the Chabahar city; the port is capable to provide berths for ocean going ships. Chabahar port due to it's strategic location considered to be the closest access of landlocked of Central Asia countries (Afghanistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Tajikistan, Kazakhstan, Kyrgyzstan) to open waters, becoming very important port and causing to take place a lot of construction and investments, including the construction of docks, increase the rate of loading of Cargo to ocean going ships. Another very important construction projects in Chabahr port is building a railway toward Central Asia. The port is one of the most important ways of access to the CIS member states.

As the port of  Chabahar being very important port of Iran, the Branch office of Hoopad Darya Shipping Agancy company provides all type of services require for port and shipping  consist of  entrance  and exit services ,performing  ships arrival and departure formalities, inspection and immigration by local authorities ,supply of bunker ,fresh  water and provision, discharge ,load and tally operation of ships, to prepare Cargo Manifest, issuance of  release documents, temporary arrival receipt document for the containers , providing electronic customs release document, arrangement for class inspection, coordination in order to perform repairs, etc., rendering fleet  personnel services, consist of sign on/off, entrance and exit formalities , taking visa and performing formalities for expatriate ships personnel ,transportation and medical services and welfare on request), technical and administrative requirements at the request of the owner of the vessel, received of postal parcels and delivery to the vessels, marketing activities for maritime transport and communication between consignees and shipping lines.

Address: No. 311, 2nd floor, Salehyar complex, chabahar free zone

Tel:054-35313747

Fax: 054-35313748

E-MAILS: zbr.office@ hdsac.net

 

Mashhad:
Mashhad branch office with the goal of welfare of our provinces, inaugurated in september 2014 in the holy city of Mashhad, proximity to the holy shrine of Hazrat Aliben Musa Alreza. Hooped Darya shipping agency company on behalf of Islamic republic shipping lines as national shipping line.in order to enhance and enable multi-model transport industry in the province of Khorasan, commend to provide services to exporters and importers o Mashhad as follows:

Performing import and export affairs, transfer and delivery of containers, issuance of release document, discharge of load operations, customs formalities, and all affairs related to port services of shipping depot of containers. Providing Carriage services of goods by sea, rail and road from all Asian ports to the countries of Central Asia, Afghanistan and vice versa. To rent containers to  the customers for the purpose of storing affairs. It is noteworthy to state this branch office has container depot in Motahari public warehouses. Performs transportation, load of containers at the railway lines of Islamic Republic .This agency also as representative of Khazar shipping line and multi modal transportation of the IRISL shipping line, provide services to the customers and also make activities to absorb import and export goods from / to Central Asia and the CIS countries.

Address: No.5, 3rd floor, Dehghan Building,Faramarz Abbasi cross road ,Mashhad,Iran

Tel:051-36039891

Fax: 051-36039894

E-MAILS: mashhad.bm@hdsac.net

 


 

سایر اطلاعات :
مشاهده مالتی مدیا دریافت کاتالوگ
دریافت ویدیو دریافت PDF
نقشه : تهران - خیابان قائم مقام فراهانی - نبش کوچه شبنم - پلاک 101